Black Marble Kara Mamba Yağı

Black Marble Kara Mamba Yağı

Sakalınızın hem hızlı uzamasını hem de yeni sakalların çıkması için az sayıda özel üretim olan Black Marble şimdi Türkiye’de. Bu zamana kadarki en yoğun içeriğe sahip tek sakal serumu olma özelliği bulunan bu harika yağ sakalınızı beslerken bakımını da yapar. Bıyık ve sakal serumu düzenli kullanıldığında sakal yoğunluğunuzu arttırdığı gibi 3-5 kata kadar da hızlı uzamasına yardımcı olur.

Sakal ve bıyık bakımı alanında etkisi kanıtlanmış tek yağ Kara Mamba Yağıdır. Bu yağ %28 Afrika kara mamba yılanlarının derisi ve %3 kara mamba yumurtasından üretilen saf yağdır. Oldukça uzun uğraşlar sonucunda elde edilen bu yağ özel üretim olarak kısa süreliğine piyasaya sunulmuştur. Yoğun olarak deri yenileyici özelliğe sahip olmasının yanı sıra deri yoğun uyarı aldığı için yoğunlaşma sağlanmış olur. Bu yoğun uyarı ortalama 15 gün içerisinde etki etmeye başlar.

Mevcut sakalı olanlar eğer sıklaştırmak isterlerse günde 1-2 defa olacak şekilde 3-4 damlayı sorunlu bölgelere masaj yoluyla yedirebilirler. Sakalı olmayanlar veya çok seyrek olanların bu dozu 6-7 damlaya çıkarmaları yeterli olacaktır. Ürünü cildinize yedirdikten sonra yıkama ihtiyacı duymazsınız. Uygulanan bölge parlak ve çekici bir görünüme sahip olacaktır. Kokusu da oldukça egzotik olduğundan size uygulama esnasında ve gün içerisinde keyif verecektir.

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir