Eyenor İle Katarakt Tedavisi

Eyenor İle Katarakt Tedavisi

Katarakt rahatsızlığı genellikle yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Halk dilinde aksu veya perde olarak tanınan bu hastalık göz merceğinde oluşmakta olan bulanık görme veya hiçbir şekilde görememe hastalığı olarak bilinmektedir. Göz bebeğinin arka kısmındaki lensin şeffaflığını yitirmesi ile oluşan bu hastalığın tek tedavisi cerrahi müdahaledir. Cerrahi müdahaleden kaçınan kişilerin bu rahatsızlık için kullanabilecekleri tamamen bitkisel içerikler ile üretilmiş olan Eyenor göz damlası uzun süre kullanımlarda ve katarakt başlangıcında kullanıldığında katarakt rahatsızlığını ortadan kaldırıcı etkiye sahiptir.

Eyenor damla kullanıcıları bir çok göz rahatsızlığı için de bu damlayı kullanmaktadırlar. Uzun süre kullanımlarda; astigmat, katarakt, renk körlüğü, kuru göz sendromu, total renk körlüğü, miyop, arpa pürülan inflamasyon, presbitlik, hipermetrop, göz tansiyonu ve konjonktivit olarak isimlendirilen göz kusurlarının hepsinin tedavisinde kullanılabilir.

Hipermetrop Tedavisi Ve Eyenor Damla

Hipermetrop olan kişiler bir göz kusurundan en fazla etkilenen kişilerdir. Bu göz kusuru kişinin hem yakın görüşünün hem de uzak görüşünün etkilenmesi demektir. Mutlaka gözlük takmak zorunda olan bu kişiler daha sonra başlayan katarak, kuru göz sendromu ve astigmat gibi göz kusurlarından da etkilenmektedirler. Hipermetrop tedavisinde başarısı kanıtlanmış olan eyenor damla, uzun süre kullanımlarda bu rahatsızlığı tamamen ortadan kaldırıcı etkilere sahiptir. Gözlük kullanmak istemeyen ve göz kusurlarından çok rahatsız olarak üretilmiş olan bu damlanın hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Hızlı Sipariş Formu


Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir