Anasayfa » Bitkisel » Farm Fas Yağı Saç Uzatıyor

Farm Fas Yağı Saç Uzatıyor

Faslı kadınların güzellik sırrı Farm Fas Yağı artık Türkiye’de. Fas’ın sadece güneybatısında bulunan ve nadir görülen ağaçların çekirdek kısımlarının içindeki özlerden elde edilir. UNESCO tarafından koruma altına alınan bu ağaçlar Fas’ın sıvı altını olarak adlandırılıyor. Organik şekillerde toplanan çekirdekler uzun süren zahmetli işlemlerin ardından yağ elde ediliyor. Kavurucu güneşin altında kuruyan meyvelerin çekirdekleri çıkarılıyor ve çekirdeklerin içindeki bademlerin yağı çıkarılıyor.

Saç dökülmelerinden şikâyetçi kadınların ve erkeklerin gözdesi olan Farm Fas Yağı yoğun talep üzerine artık Türkiye’de. %100 saf ve organik bu yağ ile saçlarınızın gücü yerine gelirken mevcut kepek veya dökülme şikâyetlerinizden kurtulabilirsiniz. İçeriğindeki yoğun A ve E vitaminleri sayesinde saçlarınızın ihtiyaç duyduğu besini sağlamış olursunuz.

Kullanımı da bir o kadar keyifli olan Farm Fas Yağı banyo öncesi kullanım içindir. Duş almadan 1-2 saat öncesinde birkaç damla uygulayıp saç diplerinize masaj yoluyla kolaylıkla yedirebilirsiniz. Saç uzunluğunuza bağlı yağ miktarını ayarlayabilirsiniz. Kalıcı etki görmek için bu kürü 60 gün boyunca uygulamanız yeterli olabilir.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Gece Kızı Çayı Faydaları Ve İçerdiği Vitaminler Nelerdir?

Son zamanlarda bir çok kişinin kullandığı ve kullanmayan kişilere tavsiye ettiği Teacare gece kızı bitki …

Akciğer Detoksu sayesinde ömrünüzü uzatayın

Değerli okur, sağlık yaşamın devamlılığı sağlanması adına önemli bir konudur. Sağlıklı yaşam herkesin prensip edilmesi …

10 günde 3 kilo verme diyeti Sensa Quench

Değerli okur, sağlıklı beslenmeme ve düzensiz yaşamın sonuçlarından biri olan fazla kilolar kadın ve erkeklerde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir