Anasayfa » Zayıflama » Hot Shaper Gel Nedir? Nasıl Kullanılır?

Hot Shaper Gel Nedir? Nasıl Kullanılır?

Yaz geldi, peki ama bikinileri giyip plajda salınmak için hazır mısınız? Yanıtınız “hayır” ise üzülmeyin, hala geç kalmadınız.

Fitness ile ilgili çeşitli sitelerde şu hareketleri yağın, incecik bir karna sahip olacaksınız veya egzersizler ile şu kadar bir sürede kalçanızda ki yağlardan kurtulabilirsiniz.  Gibi çeşitli sloganlara sık sık rastlıyoruz. Ancak bu söylenenler hiç de bu kadars basit değildir. Bölgesel yağ yakma sadece hedeflenen vücut parçasına özgü egzersizler yaparak da vücudun o bölgesinde noktasal yağ azalması fikrini de ifade etmektedir. Şimdi sizleri hot shaper gel bizlere bu konuda destekleyici olabilecek ürün olarak formülize edilmiştir.

Çalışmayan bölgedeki yağlanma diyet yada gıda takviyeleri ile erimez. Bölgesel incelmek için de 3 seçeneğiniz vardır. O bölgenin çalıştırılması, operasyon ile yağ aldırmak ve bölgesel inceltici kullanmak. Mesela göbek bölgenizi eritmek için de o bölgenin yanması gerekmektedir. Bunu spor yada biber dışında da yapmanız çok uzun zaman alacaktır.

Acı biber jeli kapsaisin adında da termojenik bir kimyasal içermektedir. Kelime olarak termojenik ısı üreten anlamına gelmektedir. Acı biber de vücutta ki ısının artmasını sağlar. Böylece metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakımında destekleyici olabilir. 7 günde gözle görünür bölgesel incelme sağlamada yardımcı olabilecek hot shaper gel yeni nesil teknoloji ve klinik çalışmaları ile sizlere yardımcı olacaktır.

İçeriği

Biberin yağ yakması için içerisinde ki acının içerdiği cpasicin oranı ve 100,000 ile 300,000 arasında değişen biberin acılık derecesi önemlidir.

Kullanımı

Biberin etkisi ile birlikte dönüşüm başlıyor. Günde 2 kere uygulayınız. Hızlı eritici mikrokapsüller, kafein ve biber etkili bölgesel inceltici bu konuda sizlere destekleyici olacaktır.Uygulama sağladığınız bölgede yapay yanma hissi yaratmaktadır. Bu sizleri sürekli olarak terlemeye ve bölgesel inceltmeye neden olmaktadır.  Sizlerde tercihleriniz arasına yerleştirerek yaz aylarına formda girebilirsiniz.

[Toplam:6    Ortalama:2.7/5]

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Metabooster Kullanıcı Yorumları

Tüm dünyayı etkisi altına almaya başlayan ağır obezite ülkemizde de bir çok kişide bulunan sağlık …

Çikolata Kilo Aldırır Mı?

Çikolatanın üretimi 1700’lü yıllarda kakao yağının bulunması ile birlikte çikolata üretimi de başladı. Tüm dünyada …

Canan Karatay Diyet Listesi

Bir çok fazla kilolu kişinin uygulayarak kilolarından kurtulduğu görülen Canan Karatay hocanın diyet listesi hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir