Kilo Aldırıcı Tozlar

Kilo Aldırıcı Tozlar

Son senelerde kilo verdiren haplar dek adını duyuran kilo aldıran tozlar sağlıksız mıdır, faydalı mıdır veya kilo aldıran tozlar nelerdir tarzındaki soruların yanıtlarına makalemizde yer verdik. Kilo aldıran tozlar hakkında bütün merak ettiklerinize değindik.

Son zamanlarda kilo vermenin hafıza almaz boyutta bir sektör haline geldiği düşünüldüğünde kilo aldırıcı tozlar ve şişmanlamak içim kullanılan diğer ürünlerin aslında alıcısı olduğuna güvenmek şiddet. Ama kilo aldıran toz ürünlere güvenipte bunları kullanan insanların sayısı da azımsanmayacak kadar fazla. Kilo aldırıcı tozlar yalnızca kilo almak isteyenlerin değil vücut geliştirme ile uğraşanlarında günlük perhizlerinde çoğu kez kullandığı ürünlerden biridir.

Kilo aldırıcı tozların muhtevanında yer alan karbonhidrat, protein ve yağların belli başlı emeli cisim kitlesini değil kas kitlesini artırabilmektir. Yerinde bir perhizle birlikte alınan kilo aldırıcı tozlar vücutta yağ oluşumunu yok kas oluşumunu desteklemekle görevlidir. Derhal kilo aldırıcı tozlar ve tesirleri ile ilgili kimi bilgilere bakalım.

Kilo Aldırıcı Tozlar Yardımsever Mı, Zararlı Mı?

Bilirkişi kontrolünde kullanıldığı vakit bir zararı olmamaktadır. Ama bireylerin kafasına kadar kullanmaları önemli sakıncalara yol açabilir. Muhakkak kilo aldırıcı tozları kullanmadan evvel doktoru danışmayı ihmal etmeyin. Kilo aldırıcı tozların yapımında keratin monohidrat, glutamik asit, maltoza çevrilebilen bir dekstrin olan maltodextrin kullanılmaktadır. İyi bir kilo aldırıcı ürünün içinde yağ oranı fazla eksik olmalıdır.

Kilo Aldırıcı Tozlar ve Besinlerin Biyoloji Ile Ilgili Değerleri

İzole Masıl Protein – 159 Konsantre Masıl Protein – 104 Kazein Protein Tozu – 77 Yumurta – 100 Yumurta Akı – 88 Hindi ve Tavuk – 79 Soya – 74

Kilo aldırıcı tozların etkisi her insanda farklı olmakla birlikte bu gibi gıda desteklerini bilirkişi tavsiyesi ve kontrolünde kullanmanız önerilir. Hem kilo aldırıcı tozlar ve vitamin hapları iyi bir perhiz ve uyumlu egzersizlerle desteklenmelidir.

Türkiye’de satılan kilo aldırıcı tozlar şunlardır:

Herbalex Kilo Aldırıcı Toz Konsantre Karbonhidratlı Bulk Kilo Aldırıcı Toz Gainmax Bombax Kilo Aldırıcı Toz Supermass W-Max Kilo Aldırıcı Besin Takviyesi O.N Serious Mass Gainer Prostar Whey Protein Muscle Juice Twinlab Super Gainers Nitrofull Mass Xpro Mass

Kilo Aldırıcı Tozlar

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir