Lahana Çorbası Diyeti

Lahana Çorbası Diyeti

Lahana Çorbası Diyeti: Kısa vakit içinde pozitif kilolarından kurtulmak isteyenler göre seçim edilen lahana çorbası diyeti ile kolay bir şekilde vücudunuzdaki yağlardan kurtulacaksınız. Lahana çorbası diyetini uygularken alkolden uzakta durmalısınız. Vücudunuzdaki toksinleri atarak daha zinde olmanızı sağlayacak olan perhiz ile haftada takriben 5 kilo verebilirsiniz.

Lahana Çorbası Diyeti

Kısa süre içinde artı kilolarından kurtulmak isteyenler kadar tercih edilen lahana çorbası diyeti ile basit bir şekilde vücudunuzdaki yağlardan kurtulacaksınız. Lahana çorbası diyetini uygularken alkolden uzakta durmalısınız. Vücudunuzdaki toksinleri atarak daha güçlü olmanızı sağlayacak olan diyet ile haftada takriben 5 kilo verebilirsiniz.

 

Lahana Çorbası Diyeti 1. Gün

Muz haricinde istediğiniz tüm meyveleri tüketebilirsiniz. Tatlandırıcı ve şeker içermeyen kahve, dere ve bol su tüketmelisiniz. Çayınıza ya da kahvenize kuşkusuz süt eklememelisiniz.

 

Lahana Çorbası Diyeti 2. Gün

Diyetin 2. gününde her türlü sebzeyi haşlanmış şekilde ve az tuz olarak çorba ile birlikte tüketebilirsiniz. Yapraklı haşlama, ham ve konserve olarak tüketilebilir. Akşam, fırınlanmış patates hazırlayabilirsiniz. Diyetin 2. gününde meyve tüketmemelisiniz.

 

Lahana Çorbası Diyeti 3. Gün

Ekmeksiz olarak sebze, meyve ve çorba tüketebilirsiniz. Bugün itibariyle perhiz programına uyduysanız 3 kiloya yakın kilo vermiş olmanız gerekir.

 

Lahana Çorbası Diyeti 4. Gün

Diyetin 4. gününde yağsız ve muzlu süt içilebilir. Karbonhidrat ihtiyacınız için muz ve süt yeterli gelecektir. Diyetin bu gününde tatlı ihtiyacı hissedeceğiniz için 3 adet muz yiyebilirsiniz. İstediğiniz değin meyve, sebze ve çorba tüketebilirsiniz.

 

Lahana Çorbası Diyeti 5. Gün

Sığır ve kırmızı et tüketebileceğiniz bugün, 600 grama değin et tüketebilirsiniz. 1 adet domates de yiyebilirsiniz. 8 kadeh su içmeye özen göstermeli ve günde 1 kere lahana çorbası içmelisiniz.

 

Lahana Çorbası Diyeti 6. Gün

Diyetin 6. gününde istediğiniz kadar sebze ve et tüketebilirsiniz. Günde 1 tabak çorba içebilirsiniz. Patates yememeye itina göstermelisiniz.

 

Lahana Çorbası Diyeti 7. Gün

Taze bunalmış meyve suyu, kepekli pirinç, dilediğiniz kadar sebze tüketin. Pirinci çorbada ve sebze yemeklerinde yiyebilirsiniz.

 

Lahana Çorbası Nasıl Hazırlanır

1 adet kereviz, 1 demet maydanoz 2 yeşil biber 1 lahana 2 domates Su

Tüm malzemeleri küçük minik doğrayın ve tencereye koyup istediğiniz kıvama gelene kadar 4 ile 6 bardak arası su ekleyin. Düdüklü tencere ile pişirmeniz daha basit olacaktır.

Beğen  
Önceki Yazı
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir