Lifetabs Cleanse Nedir? Nasıl Kullanılır?

Lifetabs Cleanse Nedir? Nasıl Kullanılır?

Lifetabs Cleanse, içerisinde ki doğal bileşenler sayesinde vücudumuzda devamlı olarak dolaşan zehirli atıkların uzaklaştırılmasında destekleyici olabilir. Bununla birlikte vücudunuzda atıkların etkisi ile oluşan olumsuz durumları vücudunuzdan uzaklaştırmış olursunuz.

Aynı zamanda solunum yolları ve akciğerlerinizde oluşabilecek sorunların en önemli nedenlerinden birisi de muhakkak hepimiz biliyoruz ki sigaradır. Sigara, tütün  mamülleri solunum yollarına zarar verebilecek sağlıksız nefes almanızı dolayısı ile az oksijen tüketmenize de sebep olarak vücudunuza bir şekilde zararlar vermeye başlayacaktır. Özellikle de sigara ve nargile içerisinde yerini alan ağır metaller bronşlarınıza, akciğerlerinize aynı zamanda da zehir engelleme durumlarında da müdahale eden karaciğerlerinize de zarar vermektedirler.

Bu durumda da zarar gören bu iki değeli mekanizmaya bağlı olacak bir şekilde gerçekleşen işlemlerinizde aksama olacaktır. Akciğeri tam potansiyel ile çalışmayan bireylerde de zor nefes alıp verme, kanın da tam anlamı ile temizlenememesi, nefes darlığı gibi bir takım durumlar görülmektedir.  Bu gibi durumların da nedeni olan tütün ve tütün mamullerinin etkisinden kurtulmak için de lifetabs cleanse kullanabilirsiniz.

Doğal bitki içerikli formülü sayesinde de vücudunuzda oluşabilecek olumsuz etkileri uzaklaştırmak amacı ile kullanılmaktadır. Suda çözülebilen efervesan tablet halinde üretilmiş olan lifetabs cleanse ile akciğerlerinizde oluşan tıkanıkların giderilmesine katkı sağlamaya çalışılır. Akciğer bronşlarına az nefes girişini düzeltmesi ile birlikte bütün solunum sistemine etki eden sağlıklı formülü ile daha rahat nefes alacak ve kanınızın da temiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanımı : Efervesan tablet halinde üretilmiştir. İçerisinde 10 adet efervesan tabletten oluşan lifetabs cleanse bulunmaktadır. 1 bardak su içerisinde 1 adet lifetabs cleanse efervesan tableti eriterek kullanım sağlayabilirsiniz. Düzenli kullanımlar ile birlikte akciğerlerinizin nefes almasını sağlayabilecek lifetabs efervesan tabletin önerilen kullanım süresi 1 ile 3 ay arasında değişim göstermektedir. Aynı zamanda kullanmadan önce ürün kutusu üzerinde ki kullanım talimatını okumanız önerilmektedir.

İçeriği : İçerisinde ki %100 doğal ürünler yer almaktadır. İçeriğinde yer alan bitkisel özler ise, okaliptus, ısırgan otu, defne ekstraktı, pelin otu, zencefil ekstraktı, kapari özü şeklindedir. Bu bitkilerin ilaç sanayinde oldukça fazla kullanımı vardır. Avusturalya açıklarından gelen okaliptusun etkileri ile akciğerlerin daha ferah nefes almasını sağlarken, zencefil ile karaciğerinizi destekleyerek arınması konusunda yardımcı olacaksınız.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir