Limon Diyeti Nasıl Yapılır?

Limon Diyeti Nasıl Yapılır?

Limon Diyeti Nasıl Yapılır? Limon diyeti ile haftada 7000 kalori vererek fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Vücuttaki toksinleri uzaklaştırma özelliği bulunan limon, dinç bir şekilde zayıflamanız için gerekenleri önünüze sunuyor. Limon diyeti ile zayıflayanlar açıklama atarak bu diyeti kullanmayı düşünenlere akıl verebilirler.

Limon Diyeti Nasıl Yapılır?

Limon diyeti ile haftada 7000 kalori vererek artı kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Vücuttaki toksinleri uzaklaşma özelliği bulunan limon, sağlıklı bir şekilde zayıflamanız için gerekenleri önünüze sunuyor. Limon diyeti ile zayıflayanlar yorum atarak bu diyeti kullanmayı düşünenlere hafıza verebilirler.

 

Limon Diyeti Sabah Öğünü

Sabah öğünü 7 gün için de aynıdır. 1 fincan şekersiz nehir, 2 dilim diyet ekmek, 1 çorba kaşığı limon marmeladı. Bu sabahtan öğününü 7 gün her tarafında kullanacaksınız.

 

Limon Diyeti 1. Gün

Öğle: 2 tatlı kaşığı sıvıyağ, 2 tatlı kaşığı peynir ve limon suyu ile pişirilmiş pilav (70 gram) Karmakarışık salata, 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve 1 limon suyu ile tatlandırılmış Yarım limon suyu ile tatlandırılmış 1 kase meyve salatası Akşam: Yağsız etle, yine yağsız olarak sadece limon suyu ilave edilerek pişirilmiş kuşbaşı et (120 gram) 1 kepekli sandviç (ya da 1 paket perhiz bisküvi) 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve 1 limon suyu ile pişirilmiş ıspanak

 

Limon Diyeti 2. Gün

Öğle: Üstüne biraz zeytinyağı ve 1 limonun suyu gezdirilmiş 150 gram fırında balık 1 kepekli sandviç (veya 1 paket diyet bisküvi) 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve yarım limonun suyuyla pişirilmiş taze fasulye. Akşam: 150 gram tavuk göğsü (1 tatlı kaşığı sıvıyağ ve yarım limon suyu ile pişirilmiş) Yarım limon suyu ve çok eksik sıvıyağ ile ızgara edilmiş dolmalık biber 1 kepekli sandviç (veya bir paket perhiz bisküvi)

 

Limon Diyeti 3. Gün

Öğle: Yoğurt ve limonla pişirilmiş 70 gram makarna Zeytinyağı ve 1 limonun suyu ile tatlandırılmış karmakarışık salata, Yarım limon suyu ve eksik şekerle karıştırılmış bir kase çilek. Akşam: Maydanoz, yarım limon suyu ile pişirilmiş 150 gram ahtapot, Zeytinyağı ve yarım limon suyuyla pişirilmiş taze fasulye, 1 kepekli sandviç (veya bir paket diyet bisküvi)

 

Limon Diyeti 4. Gün

Öğle: 40 gram dil peyniri, 30 gram diyet ton balığı, 5 yeşil zeytin ve limon suyuyla hazır salata, 1 kepekli sandviç (ya da bir paket perhiz bisküvi), Muz ve üzüm dışındaki meyveler ve yarım limon suyu ile hazır meyve salatası Akşam: Limonla ve domatesle tatlandırılmış 150 gram palamut, Yarım limon ve çok eksik zeytinyağı ile tatlandırılmış 150 gram salata, 2 tane haşlanmış patates

 

Limon Diyeti 5. Gün

Öğle: Çok eksik sıvıyağ ve limon suyu ile tatlandırılmış 120 gram rosto 1 kepekli sandviç (veya bir paket diyet bisküvi), 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve yarım limonun suyuyla pişirilmiş taze fasulye Akşam: 2 tatlı kaşığı sıvıyağ, 2 tatlı kaşığı peynir ve limon suyu ile pişirilmiş pilav (70 gram) 120 gram haşlanmış, zeytinyağı ve limon suyu ile tatlandırılmış dil Limon suyu ve fazla az zeytinyağı ile tatlandırılmış 150 gram salata

 

Limon Diyeti 6. Gün

Öğle: Limon suyuyla tatlandırılmış 120 gram ızgara tavuk 1 kepekli sandviç (ya da bir paket diyet bisküvi) 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve 1 limon suyu ile pişirilmiş ıspanak Akşam: 70 gram haşlanmış pirinç, sebze, 20 gram peynir, 30 gram diyet ton balığı, zeytinyağı ve limon sulu salata, Muz ve üzüm dışındaki meyveler ve yarım limon suyu ile hazır meyve salatası 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile tatlandırılmış domates salatası

 

Limon Diyeti 7. Gün

Öğle: 70 gram makarnayı pişirip, rendelenmiş 1 limonun kabuğu ve sıvıyağ ile tatlandırın. 40 gram kaşar peyniri serpin. 1 tatlı kaşığı sıvıyağ ve yarım limon suyu ile tatlandırılmış taze fasulye 1 portakal veya greyfurt (C vitamini ve antioksidan açısından fazla varlıklı) Akşam: Çok az zeytinyağı ve limonla tatlandırılmış 150 gram fırında pişirilmiş balık. 1 kepekli sandviç (ya da bir paket diyet bisküvi) 1 tatlı kaşığı sıvıyağ ve 1 limon suyu ile tatlandırılmış ıspanak.

Limon Diyeti Nasıl Yapılır?

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir