Luis Vigor Set – Nuri Alço Tanıtıyor !

Luis Vigor Set – Nuri Alço Tanıtıyor !

Erkekler için en iyi seçim olan Luis Vigor kısa süreli tanıtım fiyatıyla karşınızda. Doğal ürünler arasına hızlı bir giriş yapan bu set içeriği ile dikkat çekiyor. Tamamen bitkisel bileşenlerden meydana gelmiş bu ürün sayesinde soğuk kış gecelerinize sıcak bir giriş yapmanıza yardımcı olur. Gıda takviyesi olarak kolaylıkla tüketebileceğiniz bu set piyasa ürünlerine kıyasla 4 kat daha etkilidir. Kullanıcıların beğenisini kazanmış bu üründen sizde edinin. İçerisinden çıkan tableti tükettikten yaklaşık 20 dk sonra etkisini görebileceğiniz bu set ilişki süresini de bir hayli uzatabiliyor.

Erken boşalma sorununu artık aklınızdan çıkarın. Luis Vigor sizi bu psikolojik buhrandan çıkarmaya geliyor. İçerisinde performans arttırmaya yardımcı hap (tablet), bayan istek arttırmaya yardımcı damla ve geciktirmeye yardımcı kremden oluşan +18 yaş üstü kullanıcılara hitap eden bir settir.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın her yerine yoğun talep üzerine satışı yapılmaktadır. Gizli kutu içinde teslim alacağınız bu ürününü sipariş ettiğinizde size 1 günde kargo çıkışı ile gönderiyoruz. Siparişinizi sipariş hattımızı arayarak, canlı destek üzerinden bizimle irtibata geçerek, çağrı bırakarak veya whatsapp yoluyla bize iletebilirsiniz.

Luis Vigor setinin bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Kalp, damar, şeker, tansiyon veya kronik rahatsızlığı bulunan kişilerin doktorlarına danışarak veya hekim kontrolünde kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Kullanım talimatı ürün kutusunda yer almaktadır. İçeriğindeki bileşenleri okuyup talimat ve uyarılara uygun tüketimini öneriyoruz. Hastalık ve rahatsızlık için tedavi amaçlı satılmaz ve kullanılmaz.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir