Anasayfa » Bitkisel Ürünler » Polip Kürü Faydaları Nelerdir?

Polip Kürü Faydaları Nelerdir?

Ülkemizde ve dünyada fazla kilo artık büyük bir sağlık sorunu haline gelmeye başlamıştır. Fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişilerin bazıları diyetler, çok aşırı sporlar yapmalarına rağmen kilo verememek gibi bir olumsuzluk ile karşı karşıya kalmaktadır. Kilo vermeyi kolaylaştırmak için yapılması gerekenler diyet ve spor olarak insanlara lanse edilmiş fakat kolon temizliğinin mutlaka yapılması gerekliliği fazla kilolu kişilere tavsiye edilmemektedir. Aslında insan bağırsakları tıp literatüründe ikinci beyin olarak anılmaktadır. Bağırsakların ikinci beyin olarak sayılması bağırsak sağlığı nasıl olursa kişinin tüm beden sağlığı da öyle olur anlamına gelmektedir. Kısa bir süre içinde hızlı kilo vermek isteyen, çok fazla kiloyu çok ağır diyetler uygulamadan vermek isteyen ve çok spor yapmadan kilo vermek isteyen kişiler öncelikli olarak polip kür ile birlikte bağırsaklarını temizlemeleri gerekir.

Kolon temizliği polip kürü ile yapıldıktan sonra kişi kendisindeki değişimi hızlı bir şekilde görebilir. Peki; polip kürü kullanımından sonra kişi vücudunda nasıl bir değişiklik hisseder? Polip kürü kullanımından sonra kişi tüm bağırsaklarının düzenli bir şekilde çalıştığını görebilir. Karaciğerindeki yağlanmanın hızlı bir şekilde gittiğini görebilir, böbreklerinin daha iyi çalışarak kişi vücudundan daha iyi toksin attığını da hissedebilir. Sabahları yataktan bağırsakları temiz olan kişiler daha rahat kalkarak daha rahat güne başlayabilir. Bu ürün hiçbir yan etkisi olmadığı için uzun süre kullanıma uygundur.

[Toplam:2    Ortalama:3.5/5]

Hızlı Sipariş Formu


Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Lipomagnet Faydaları Nelerdir?

Lipomagnet Faydaları Nelerdir? Obezite tüm dünyada insanların en büyük sıkıntıları çektikleri hastalıkların başında gelmektedir. Fazla …

Red Dacca Sipariş

Türkiye için yeni meyve çeşitlerinden olarak görülse de uzun süreden beri red dacca yani kırmızı …

Muz Kilo Aldırır mı?

Nişasta ve lif içeren muz diğer meyvelere göre kalori değeri biraz daha yüksek olan bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir