Sebze Form Çorba – Detox Çorbası

Sebze Form Çorba – Detox Çorbası

Ülkemizde kısa bir süre önce satışa çıkarılan sebze form çorbası bir çok insanın tercihi oldu. Ünlüler dahil bir çok kullanıcısı bulunan sebze form detox çorbası tamamen organik içeriği ile zayıflamanıza yardımcı oluyor. Sebze form çorbası içeriğinde kimyasal madde bulunmamaktadır. Sebze form içeriği gündüz ve gece çorbalarından oluşmaktadır. 10 adet gündüz 10 adet gece çorbası bulunmaktadır.

Günümüzde en büyük sorunlardan birisi olan fazla kilolar için oldukça etkili bir yöntem. Organik detox çorbası sebze form ile sizde düzenli kullanım yaptığınızda etkisini kalıcı olarak görebilirsiniz.

Sebze Form Çorbası

Sebze Form Çorbası

Gündüz çorbası tok tutmaya yardımcı olan sebze form çorbasının gece çorbası ise yağ yakımına yardımcı olmaktadır. Sağlık açısından hiçbir riski bulunmayan sebze form çorbası zayıflamak isteyenler düzenli kullandığında %100 etki görmektedir. İçeriğinde bulunan özel formüller ile beyine tokluk hissi vermektedir. Sebze form çorbası içeriğinde doğal besinler bulunmaktadır. Bir çok ürünün tadı dolayısı ile kullanımı zordur. Sebze form çorbasının tadına bayılacaksınız. Tadı mercimek çorbasına yakın olan sebze form çorbası TSE belgeli ve helal sertifikalı bir üründür.

Gece Çorbası İçindekiler :

“Domates, Kereviz, Enginar, Brokoli, Yulaf Unu, Havuç, Bezelye, Pırasa, Kinoa, Karabuğday, Kırmızı Biber, Ispanak, Sarımsak Tozu, Soğan Tozu, Dere Otu, Elma Sirkesi Tozu, Mısır Unu, Zencefil, Zerdeçal, Et Suyu Aroması, Tuz”

Gündüz Çorbası İçindekiler :

“Brüksel Lahanası Kurusu Tozu, Beyaz Lahana, Kereviz, Karabuğday, Yeşil Fasulye, Sarımsak Tozu, Havuç, Soğan Tozu, Konjac, Nane, L-Carnitine, Keten Tohumu, Yulaf Unu, Elma Sirkesi Tozu, Mısır Unu, Zenc

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir