Anasayfa » Sağlıklı Yaşam » Sırlı Bitkiler Macunu Nasıl Kullanılır?

Sırlı Bitkiler Macunu Nasıl Kullanılır?

Sağlıklı bir yaşama sahip olmak her insanın isteyeceği ve en önemli olan konulardan bir tanesidir. Bu konuda piyasaya her geçen gün farklı ürünler çıkmakta ve insanlara sunulmaktadır. Daha sağlıklı bir yaşam dileyen insanlar tarafından merak ve büyük bir ilgi ile takip edilen bu ürünleri kullanırken özellikle doğal olmasına ve katkı maddesi içermemesine dikkat edilmelidir. Uzun yıllardan itibaren kullanılmakta olan sırlı bitkiler macunu, ilk olarak Osmanlı padişahlarından biri olan Yavuz Sultan Selim’in eşi ve aynı zamanda da Kanuni Sultan Süleyman’ın annesi olan Ayşe Hafsa Sultan’ın çok hasta olduğu dönemlerde iyileştirilmesi ve hemen ayağa kalkması için o dönemin en ünlü hekimlerinden bir tanesi olan Merkez Efendi tarafından; 81 adet birbirinden farklı ve birbirinden şifalı baharatı karıştırarak elde edilmiştir. Bu macun o günden beri aynı 81 çeşit baharat kullanılarak üretimine de tam 469 yıldır devam edilmektedir.

Sırlı bitkiler nelerdir ve kullanım önerileri:

Osmanlı döneminden itibaren sürekli olarak kullanılmakta olan sırlı bitkiler; 469 yıldır kullanılması ve 81 adet farklı baharat içermesi ile gerçekten oldukça sağlıklı bir üründür. Bu ürünü sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez yemeklerden önce 1 kaşık olmak şartı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürüne sahip olmak için internet üzerinden de kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Sağlıklı günler!

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Yaş Ve Boya Göre Kilo Hesaplama

Kilo verme programları bazı kişilerce fazla aç durmak bazı kişilere göre ise sık sık azar …

Baby Foot Ayak Maskesi Nedir?

Ayak cildindeki toksinleri atmak, parmak aralarında oluşan mantar ve egzama gibi rahatsızlıklara engel olmak, çatlamış …

Adet sancısına ne iyi gelir? Adet sancısını ne keser?

Değerli okur, kadınların yaşamlarında sürekli tekrarlanan bir durumdur adet, her ay düzenli olarak yaşanan ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir