Anasayfa » Diyet » Süt İçerek Zayıflayın

Süt İçerek Zayıflayın

Süt Zayıflatır mı?

fazla kilolardan kurtulmak için süt tüketin

Artı kilolardan kurtulmak ve bilhassa de göbek yağlarını eritmek için, sütten muamele etmek mümkün. Yapılan incelemeler, sütün içeriğindeki kalsiyum tamamen, günde iki kadeh süt tüketiminin bir ayda 2-4 kilo yağ kaybı sağladığını ortaya koyuyor.
Kan şekerlerinin düştüğü ikindi öğünü ve gece yatmadan önce içilecek birer bardak tarçınlı süt, yüzünüzü güldürmeye aday. Ama ister beyaz ister esmer “sofra şekeri” denilen rafine şekerin jurnal hayattan çıkarılması şart.
Vitaminden minerale, proteinden kalsiyuma özgün içeriğiyle, en temel yiyecek maddelerinden süt. Kemikleri güçlendirmesinden tansiyonu düzene sokmaya tezgâhtar olmasına değin vücuda fazla sayıda faydası, bilinenler arasında.
Bir de bilinmeyenler var. İşte onlar da yeni yeni keşfediliyor.

Yapılan çalışmalar, sütün mucizevi bir faydasını ortaya çıkardı. Günde 2 kadeh süt içerek, fazla kilolarınızdan ve yağlarınızdan kurtulabilirsiniz! Acıbadem Ataşehir Hastanesi’nden Beslenme ve Diyet Uzmanı Oya Yüksek,sütün bilhassa de tarçın ya da tarçın kabuğuyla tüketilmesinin etkiyi artırdığını belirtiyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Metabooster Kullanıcı Yorumları

Tüm dünyayı etkisi altına almaya başlayan ağır obezite ülkemizde de bir çok kişide bulunan sağlık …

Nurs Limon Sarımsak Kürü Faydaları

Bağışıklık sistemi düşüklüğü bir çok rahatsızlığa neden olan bir vücut belirtisidir. Bağışıklık sistemi düşük olan …

7 Zeytin 1 İncirin Faydaları Saymakla Bitmiyor!

Mucize niteliğinde insanlara sunulan bu kürün insan sağlığına oldukça büyük etkileri bulunuyor. Kutsal kitabımız Kuran-ı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir