Anasayfa » Diyet » Süt İçerek Zayıflayın

Süt İçerek Zayıflayın

Süt Zayıflatır mı?

fazla kilolardan kurtulmak için süt tüketin

Artı kilolardan kurtulmak ve bilhassa de göbek yağlarını eritmek için, sütten muamele etmek mümkün. Yapılan incelemeler, sütün içeriğindeki kalsiyum tamamen, günde iki kadeh süt tüketiminin bir ayda 2-4 kilo yağ kaybı sağladığını ortaya koyuyor.
Kan şekerlerinin düştüğü ikindi öğünü ve gece yatmadan önce içilecek birer bardak tarçınlı süt, yüzünüzü güldürmeye aday. Ama ister beyaz ister esmer “sofra şekeri” denilen rafine şekerin jurnal hayattan çıkarılması şart.
Vitaminden minerale, proteinden kalsiyuma özgün içeriğiyle, en temel yiyecek maddelerinden süt. Kemikleri güçlendirmesinden tansiyonu düzene sokmaya tezgâhtar olmasına değin vücuda fazla sayıda faydası, bilinenler arasında.
Bir de bilinmeyenler var. İşte onlar da yeni yeni keşfediliyor.

Yapılan çalışmalar, sütün mucizevi bir faydasını ortaya çıkardı. Günde 2 kadeh süt içerek, fazla kilolarınızdan ve yağlarınızdan kurtulabilirsiniz! Acıbadem Ataşehir Hastanesi’nden Beslenme ve Diyet Uzmanı Oya Yüksek,sütün bilhassa de tarçın ya da tarçın kabuğuyla tüketilmesinin etkiyi artırdığını belirtiyor.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

London Form Çayı Ödem Sökücü

Bazı kişilerin günlük hayatlarında vücutlarının ödem topladığı ve fazla kiloları olmadığı halde kendilerini fazla kilolu …

Yaş Ve Boya Göre Kilo Hesaplama

Kilo verme programları bazı kişilerce fazla aç durmak bazı kişilere göre ise sık sık azar …

10 günde 3 kilo verme diyeti Sensa Quench

Değerli okur, sağlıklı beslenmeme ve düzensiz yaşamın sonuçlarından biri olan fazla kilolar kadın ve erkeklerde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir